הפתרונות המשווקים בקטגוריה זו מבוססים על טכנולוגיה רובוטית בשם Smart-Carrier@ פרי פיתוח סיני-צרפתי-גרמני, הכוללים מכלולים תוצרת פנסוניק-יפן (מנועים), שניידר-צרפת (חיישנים), סימנס-גרמניה (בקרות). הקונסטרוקציה ומערכת ניהול החניון תוצרת סין.

השימוש במערכות רובוטיות בחניונים נפוץ החל מכמות של 40 מקומות חניה ומעלה, היתרון הגדול מעבר לזמני אחסון ואחזור הרכב (80 שניות בממוצע) באים לידי ביטוי בתמחיר המוצר ובעלות התחזוקה הכוללת למשתמשים. אפשרויות התכנון גמישות ומאפשרות לתת מענה למגוון רחב של פתרונות בגאומטריות משתנות על פי הדרישה.

בתצורת הפעולה הרובוטית מערכת ה- Smart-Carrier@ מרימה את הרכב ומשנעת אותו למקום האחסון המיועד באמצעות שימוש בשאטלים קומתיים או במעלית מסוג Stacker (סטאקר).

 

בקטגוריה זו שני דגמים מובילים:

דגמי PPY - הינם מערכות רובוטיות מבוססות שאטלים קומתיים לשינוע הרכב.

דגמי PXD - הינם מערכות רובוטיות הכוללות מעלית סטאקר לשינוע אנכית ואופקית.

 

PPY- Plan Moving Mechanical Parking System

מעלית צידית /כניסה

שאטל קומתי

רובוט Smart-Carrier@

משטח סיבוב

PXD - Aisle Stacking Mechanical Parking System

מעלית סטאקר

רובוט Smart-Carrier@

משטח סיבוב

הפתרונות המשווקים בקטגוריה זו מבוססים על טכנולוגיה אוטומטית הכוללת מכלולים תוצרת שניידר-צרפת (מעלית), סימנס-גרמניה (פיקוד ובקרה) ואילו הקונסטרוקציה ומערכת ניהול החניון פרי פיתוח סיני.

השימוש במערכות רובוטיות בחניונים נפוץ החל מכמות של 60 מקומות חניה ומטה, היתרון הגדול מעבר לזמני אחסון ואחזור הרכב (95 שניות בממוצע) באים לידי ביטוי בתמחיר המוצר ובעלות התחזוקה הכוללת למשתמשים.

אפשרויות התכנון מאפשרות לתת מענה למגוון של פתרונות בגאומטריות מוגדרות על פי הדרישה ועל פי מאפייני הפרוייקט. תצורת הפעולה בחניון הינה אוטומטית וכוללת מערכת בה הרכב מובל למקום האחסון עלי ידי פלטות נעות בציר X וציר Y. מרגע הכניסה לחניון האוטומטי, הרכב משונע על גבי פלטה המוצמדת לרכב עד למסירתו בחזרה למשתמש.

בקטגוריה זו הדגמים המובילים נקראים PCS - והינם מערכות אוטומטיות מבוססות פלטות בצרוף מעלית אנכית ו/או מעלית כניסה. מכלולים עיקריים:

 

מעלית צידית /כניסה

שאטל קומתי

פלטות נעות

משטח סיבוב

הפתרונות המשווקים בקטגוריה זו כוללים מבנה בתצורת קובייה עבור מתחם החניה הכוללת קונסטרוקציה, מערכת פלטות, מנועים פיקוד, בקרה, חיישנים (סנסורים) ושערים מתוצרת סין, גרמניה וצרפת. השימוש במערכות חצי אוטומטיות מאפשר לחסוך בבניית מפלסי חניה תת-קרקעיים ולשלב אותם במסגרת מרתפי החניה הקיימים או המתוכננים.

אפשרויות התכנון מאפשרות לתת מענה למגוון רחב של פתרונות בגאומטריות מוגדרות מראש על פי הדרישה ועל פי מאפייני הפרויקט. תצורת הפעולה בחניון הינה חצי אוטומטית וכוללת מערכת בה הרכב חונה על גבי הפלטה ולאחר מכן המערכת מזיזה את הפלטה למעלה או למטה או לצד על פי תוכנת ניהול החניה וצרכי המערכת או על פי דרישת המשתמשים.

בקטגוריה זו הדגמים המובילים נקראים PSH - והינם מערכות חצי אוטומטיות מבוססות פלטות בצרוף מעלית אנכית ו/או מעלית כניסה.

PSH - Lift Sliding Mechanical Parking System

קונסטרוקציה מתכת

פלטות נעות

חברת Parking38 מייבאת ומשווקת לקטגוריה זו מוצרים איכותיים ובעלי עמידה בדרישות השוק הישראלי במיוחד בהתאמה לפרוייקטים של התחדשות עירונית ותמ"א38. ניתן לייצר בגדלים ומידות מותאמים לדרישות הפרוייקט.

במכפילי חניה ניתן להתקין על הקרקע(מתקן תלוי) או בתוך הבור (מתקן עצמאי), הדגמים נפוצים להתקנה בתוך בור:

• מתקן ל 2- רכבים: רכב אחד טמון ורכב אחד מעל (חניה או מעבר)

• מתקן ל 3- רכבים: 2 רכבים טמונים ורכב אחד מעל  (חניה או מעבר)

משטחי הסיבוב מאפשרים לחסוך בשטח החניון בפועל, ניתנים להתקנה בתוך מרתפי חניה ו/או על הקרקע במפלס הכניסה.

מעלית רכב מגיעה בתצורה של עמודים או בתצורת מספרים, שימוש במעלית חוסך ברמפות גישה לחניון.

כל המוצרים עומדים בדרישות להתקנה והפעלה בשוק הישראלי.

משטח סיבוב

מכפיל חנייה

מעלית רכב

לקבל מידע נוסף אודות החברת Parking 38, פתרונות חניה שונים, תוכנית תמ"א 38 או בכל נושא אחר ניתן לפנות אלינו בטלפון שמספרו 03-5044880 או באמצעות דוא"ל info@parking38.co.il. כמו כן ניתן למלא את הפרטים בטופס פניה ונציג החברה יצור איתכם קשר בהקדם.

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל, תודה!

Parking 38 | החומה 12, ראשל"צ | טל. 03-5044880 | פקס. 03-5044881 | info@parking38.co.il

כל הזכויות שמורות © 2016 Parking 38